TÜGVA’dan gençliğe yeni yazı alanı ‘TB Blog’ yayında

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği gençliğe yönelik yenilikçi projeler üretmeye devam ediyor. Akıllı ve dijital vakıfçılık vizyonu ile hareket eden TÜGVA Bulancak yöneticileri son olarak gençliğin özgürce yazı yazabilecekleri TB Blog’u kurdu.

Gençleri yazmaya, kendilerini özgürce ifade etmeye davet eden TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin “Kendini ifade eden, özgürce yazabilen, duygularını kaleme alabilen bir gençlik için  TB Blog’u kurduk. Maalesef günümüz sosyal medya mecraları, bizleri 280 karaktere mahkum ediyor. Günümüz gençliği artık neredeyse cümle kuramaz duruma geldi. Bu duruma farkındalık kazandırmak için bir proje hazırladık. Gençliğe yazabilecekleri, düşüncelerini ifade edebilecekleri günlük vari, düşünce dünyalarını kaleme dökebilecekleri, gönülden dökülmüş yazıları okuyabilecekleri, canlı, yaşayan bir internet blog sayfası açmak istedik.” Dedi

Göktekin, “Düşünen, okuyan, yazan bir gençlik hayalimiz var”

Gençlerin aslında imkan verildiğinde neler yapabileceğini söyleyen Göktekin, “Bizler, okuyan, düşünen, yazan nitelikli bir gençlik arzuluyoruz. Aslında gençlerimizde çok ciddi cevherler var, aslında gençlerin çoğu günlük tutuyor, bir yerlere bir şeyler yazabiliyor. Ancak sosyal mecralarda maalesef kısıtlı karakterlere mahkum bırakılıyor. Bu duygu ve düşüncelerle gençlerimizi kendi yazı alanlarında yazmaya, yazarlık yapmaya davet ediyoruz. Yazmaya ve okumaya meraklı gençliğimizi blog.tugvabulancak.org adlı TB Blog sayfamıza bekliyoruz” dedi.

TÜGVA Bulancak Medya ve İletişim Ofisi tarafından yapılan duyuruda, TB Blog yazarı olmak isteyen gençler blog.tugvabulancak.org adlı internet sayfasından başvuru yapabileceklerdir.

admin
Latest posts by admin (see all)
Bu yazıyı oylar mısınız?
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yazar

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir