TB Blog Nedir?

TB Blog Nedir? 

Türkiye’nin Bloğu Gençliğin Yazı Tahtasıdır. TÜGVA Bulancak ve Bulancak Ahde Vefa Derneği işbirliği ile gençler tarafından oluşturulmuş gençliğin kalemini özgürce kullanabileceği, düşüncelerini dile getirebileceği özgün bir yazı alanıdır. 

 

TB BLOG KOORDİNATÖRÜMÜZ SUDE NAZ GÜRSOY SİZİN İÇİN ANLATTI.

DETAYLARA GEÇMEDEN BUYURUN VİDEOMUZU İZLEYELİM 🙂

 

 

Bir konu var mı, hangi alanlarda yazmalıyım?

Bir konu yok. Bu alan senin özgür alanın. Bütünleştirici, birleştirici, milli, yerli ve manevi değerleri destekleyen, kültürel değerlerimizi koruyan her yazı türü olabilir.

 

Şiir, öykü vb. yazabilir miyim?

En sevdiğimiz alanlar, sizin bu alanlarda yazmanız bizi mutlu eder.

 

Peki nasıl yazar olabilirim?

Bize en kolay sosyal medyalarımızdan ulaşarak yazarlık başvurusu yapabilirsin. Bak şimdiden heyecanlı gelmedi mi? Yazar oluyorsun artık! Bizce iyi bir başlangıç 🙂

 

Bu projenin amacı nedir, neden yazıyoruz ki, kim okur ki bu devirde?

Öyle demeyin, biz ilk ayeti “Oku.” diyen medeniyetin çocuklarıyız. Bizim için okumak yazmanın neticesidir. Yazacağız ve okuyacağız. Hem yazmak, kendini ifade etmek hem özgürlük demektir. Yazanlar iyi bilir yazmanın tadını. Yazan bir gençlik her zaman öndedir. Biz öncü ve önde bir nesil istiyoruz!

 

Velhasıl TB Blog; yazmayı seven gençlerle okumayı seven gençleri buluşturan, okudukça yazdıran, yazdıkça okutan, sana özel ve senden olan bir blogtur…